2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Szczepankowo
Dodane 23 kwietnia 2024

sprzedawca/magazynier

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy

Stanowisko sprzedawca/magazynier

Firma P.H.U. MOTO-HURT: magazyn nr 2, ul. Sokalska 3 (Spławie)

·         ponad dwadzieścia pięć lat na rynku motoryzacyjnym;

·         dwa duże magazyny - Poznań - Rataje oraz Poznań - Szczepankowo;

·         szybka, sprawna i skuteczna obsługa na miejscu;

·         blisko 75 tysięcy artykułów w ofercie w stałej dostępności;

·         części do aut produkcji polskiej, europejskiej, japońskiej, koreańskiej oraz amerykańskiej;

·         wyselekcjonowani i sprawdzeni dostawcy polscy i zagraniczni;

·         dobór nietypowych części według dostarczonego wzoru lub podanych wymiarów;

·         stale poszerzana oferta o kolejne referencje od nowych dostawców/producentów;

·         realizacja zamówień za pośrednictwem firm kurierskich UPS/DPD oraz POCZTĄ POLSKĄ;

·         zapytania dotyczące wycen oraz zamówienia można składać osobiście, telefonicznie, mailowo a także poprzez sklep internetowy;

·         praca oparta na programach: TECDOC, PARTSLINK24, REALOEM, EPER - dobór części w oparciu o numer VIN lub parametry modelu;

·         dogodne warunki współpracy dla stałych klientów;

·         sprzedaż detaliczna oraz hurtowa.

Zakres zadań:

-przyjmowanie i wydawanie towaru

-przygotowywanie towaru do sprzedaży/wysyłki

-prace porządkowe

-budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:

-dobra organizacja pracy i dbałość o klienta

-umiejętność współpracy w zespole

-dyspozycyjność

-sumienność i uczciwość

-znajomość języka angielskiego i doświadczenie w motoryzacji to dodatkowy atut

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

- od 4242,00 brutto/miesiąc

-40-to godzinny tydzień pracy

-rozwój poprzez różnorodne zadania

-podzielimy się naszym doświadczeniem

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 914008884