2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca - Magazynier

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Metalzbyt Polska z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Pracownika na stanowisko Sprzedawca - Magazynier

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towarów według zamówień.

  • Zabezpieczanie towarów do wysyłki.

  • Wydawanie towarów klientom.

  • Przyjmowanie dostaw zgodnie z przyjętymi zasadami.

  • Prezentacja produktów klientom oraz budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Wymagania:

  • Chęci do pracy, odpowiedzialność.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

  • Dobra organizacja pracy, sumienność.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość branży metalowej, narzędziowej.

Oferujemy:

  • Pracę w Firmie z długoletnią tradycją.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego.

  • Pakiet sportowy.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 915447924