2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Osowa
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca - Magazynier

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLNIX Sp. j. Firma Polnix Sp. J. od 1990r. specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wszelkiego rodzaju osłon i donic do wnętrz, ogrodów, na balkony i tarasy. Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznym przedsiębiorstwem i solidnym partnerem handlowym. W Polsce posiadamy kilka prężnie działających punktów sprzedaży, zatrudniając odpowiedzialnych pracowników. Jednym z oddziałów jest nasz punkt sprzedaży na Giełdzie Kwiatowej w Gdańsku.

Poszukujemy uczciwej i odpowiedzialnej osoby do pracy na naszym punkcie sprzedażowym znajdującym się w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym w Gdańsku.

Zakres obowiązków:

  • rozładunki dostaw,

  • rozkładanie towarów na półkach,

  • pomoc w obsłudze klientów,

  • sprzedaż towarów,

  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego.

Wymagania:

  • odpowiedzialność,

  • uczciwość,

  • komunikatywność,

  • mile widziane doświadczenie w handlu.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz od poniedziałku do piątku w godz. 5.00 - 11.00, co druga sobota 5.00-10.00,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z odprowadzanymi składkami ZUS i podatkiem, umowa o pracę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego (decyzja kierownika),

  • wypłata - podstawa plus prowizja od obrotu- ok 6.000 - 7.000 zł brutto.

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, karty sportowej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polnix Sp. Jawna z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 909686526