2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bełżyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca - Magazynier Bełżyce

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełżyce

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Hardest jest jedną z najstarszych firm branży sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych w regionie.

Najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom klienta, zapewnienie ciągłości sprzedaży i terminowości realizacji zamówień. Chcąc sprostać tym założeniom potrzebujemy utalentowanych, inteligentnych i zaangażowanych ludzi.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Magazynier

Miejsce pracy: Bełżyce

Zadania

  • Profesjonalna i rzetelna obsługa klientów w sklepie, również w zakresie ofertowania i zamówień,

  • Doradztwo techniczne,

  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,

  • Dbanie o stanowisko pracy, przestrzeń magazynową i rozmieszczenie towaru,

  • Dostarczanie towaru do klientów.

Wymagany Profil

  • Wiedza techniczna wraz z znajomością asortymentu z zakresu części do ciągników i maszyn rolniczych,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • Naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysoka motywacja do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uczciwość, ambicja, działanie pod presją czasu.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Stabilne zatrudnienie.

Podejmujemy decyzje o zatrudnieniu w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności. Zatem jeśli poradzisz sobie w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, czekamy na Ciebie.

Lokalizacja

Bełżyce,

Lubelskie

Lubelskie, Bełżyce
ID: 896782663