2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnowo Podgórne
Ruukki Polska
Dodane Dzisiaj o 09:09

Sprzedawca-magazynier, Ruukki Express Tarnowo Podgórne

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca magazynier w Punkcie Sprzedaży Detalicznej Pokryć Dachowych

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Główne obowiązki

  • Prowadzenie magazynu, w tym utrzymywanie porządku, znakowanie produktów i materiałów, inwentaryzacje, prowadzenie listy brakujących materiałów.

  • Załadunek, rozładunek, rozkładanie materiałów w magazynie.

  • Wsparcie bieżącej obsługi klientów: doradztwo, ofertowanie, przyjmowanie zamówień, sprzedaż, wyszukiwanie materiałów, pakowanie, zamawianie transportu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz transporcie towarów

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę ( w godzinach 8-16)

  • Pracę w firmie, w której bezpieczeństwo jest priorytetem

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające

  • Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych  ("Administrator") jest Ruukki Polska Sp. z o.o.; ul. Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów.

Na podstawie art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (,,RODO”), Administrator przekazuje poniżej informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 882584518