2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rybnik
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca-magazynier. Technika grzewcza i sanitarna. Rybnik

Wynagrodzenie

4 800 - 5 385 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PGB System

Poszukujemy sprzedawcy magazyniera do sklepu z materiałami i usługami techniki grzewczej i sanitarnej.

Jeśli lubisz kontakt z klientami, chcesz zdobywać nowe umiejętności, ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

– pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

– miłą i przyjazną atmosferę w zespole

– możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

– atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Oczekujemy:

– pozytywnego nastawienia

– zaangażowania w wykonywanie obowiązków

– gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji

– znajomości obsługi komputera

– prawo jazdy kat. B

– mile widziana znajomość programu subiekt

Zakres obowiązków:

– obsługa klientów i doradztwo w zakresie wyboru produktów

– przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

– dbanie o porządek i estetykę sklepu i magazynu

– współpraca z innymi pracownikami i kierownictwem

Na dole CV należy zamieścić klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGB System s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 895515140