2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Żoliborz
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca Mango Arkadia

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:SPRZEDAWCA-KASJER. W lokalizacji:MANGO ARKADIA

Chcesz zacząć z nami swoją ścieżkę zawodową? Chcesz zdobyć więcej doświadczenia w handlu? Dołącz do naszego zespołu MANGO!

Jakie będą Twoje główne zadania?

• Powitanie Klientów i pomoc w zakupach. Dobra orientacja w naszej ofercie, umożliwiająca sprawne doradztwo.

  • Realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez Managera.

, • Utrzymanie atrakcyjnego wizerunku sklepu. Kogo szukamy? Szukamy osób, które są odważne, otwarte i komunikatywne! :)

Z czego składa się wynagrodzenie?

•Stała podstawa.

•Gwarantowana prowizja od sprzedaży, którą zrealizujesz

. •Dodatkowa prowizja po zrealizowaniu targetu miesięcznego na 100/110/120%

. •13-ta pensja* w styczniu.

Co oferujemy dodatkowo?

• Natychmiastowe zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełen etat, ½ lub ¾ etatu.

• Pracę w dobrej atmosferze i pełne wsparcie.

• Rozwój zawodowy i ambitne zadania.

•Zniżki na zakupy w Mango

•Opiekę medyczną

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 854829240