2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ruda Śląska
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzedawca Market Duży BEN RYBNIK i RUDA ŚLĄSKA

Wynagrodzenie

27,70 - 27,75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Praca dla osób uczących się!

Poszukiwana osoba na część etatu na umowę zlecenie.

Wymagana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Rybnik Plac Wolności 13

Ruda Śląska ul. Gierałtowskiego 16

Ruda Śląska ul. Wolności

(Kasjer-Sprzedawca-Doradca)

GŁÓWNE ZADANIA:

- obsługa Klienta- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

- budowanie i rozwijanie stałych relacji z Klientami

- dbanie o czystość i wizerunek miejsca pracy

- realizowanie wyznaczonych celów

OCZEKUJEMY:

- pozytywnego nastawienia

- otwartości na ludzi i nowe doświadczenia

- entuzjazmu

- zaangażowania i chęci rozwoju

- dyspozycyjności

- precyzji i dokładności w pracy

OFERUJEMY:- możliwość dopasowania grafiku pracy m.in. dla osób uczących się, studentów, pełen pakiet szkoleń produktowych wraz z degustacją; możliwości rozwoju i zdobywanie wiedzy oraz doświadczenia zawodowego, prace w małym oraz zgranym zespole, wynagrodzenie podstawowe plus premiowe.

Proszę przesyłać CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pozdrawiam

Bogusława Skiba

Kom. 79*******95

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 856520338