2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Sprzedawca - Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy Hendi, działającej na rynkach europejskich nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów. Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów, w sklepach stacjonarnych, oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online www.hendi.com).

Stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta, wyprzedzamy trendy, najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy.

Aktualnie poszukujemy pracownika w Sklepie Firmowym na stanowisko:

Sprzedawca - Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Lublin

Oferujemy:

  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • ciekawy system premiowy oparty na wynikach sklepu oraz na planach indywidualnych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie pakietu sportowego

 Opis stanowiska:

  • obsługa klientów sklepu zgodnie z przyjętymi standardami

  • realizacja planów sprzedażowych sklepu

  • obsługa systemu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych

  • dbanie o zgodną ze standardami ekspozycję towarów i oraz ich uzupełnianie na półkach

  • wystawianie dokumentów handlowych

  • pakowanie towarów do sprzedaży i wysyłki, przyjmowanie należności

  • realizacja reklamacji

  • dbałość o powierzone mienie, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem lub kradzieżą

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu oraz obsłudze klienta - minimum 1 rok

  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych z klientami

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

  • zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914410437