2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lębork
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca na ladzie mięsnej POLOmarket ŁEBA ul. Grabskiego

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie w ŁEBIE przy ul. Grabskiego na stanowisko:

SPRZEDAWCA NA DZIALE MIĘSNYM

Zadania:

• obsługa klientów przy ladzie mięsnej

• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów

• dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• poszukujemy osób mobilnych, które będą miały możliwość dojeżdżać do Łeby,

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• pracę w pełnym wymiarze godzin

• wynagrodzenie zasadnicze + dodatek motywacyjny

• pracownicza karta zniżkowa

• pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MULTISPORT)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 907110885