2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starogard Gdański
Dodane 21 kwietnia 2024

Sprzedawca na sklepie , obsługa allegro - sklep Ponek AGD CH Kociewie

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Sklep PONEK z Artykułami Gospodarstwa Domowego w CH Kociewie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: CH Kociewie ul. Lubichowska 14, 83-200 Starogard Gdański

Praca w systemie zmianowym w godzinach : PON-SB 9-20 , ND 10-18 ( tylko handlowe)

Oferujemy:

•  zatrudnienie w stabilnej firmie oferującej artykuły AGD

•  elastyczny grafik dopasowany do swoich potrzeb

•  pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

•  wsparcie zespołu

•   możliwość rozwoju zawodowego

• wynagrodzenie na czas

• brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oczekujemy:

•   doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane)

•   otwartości w obsłudze klienta i łatwości nawiązywania kontaktu

•   zaangażowania w powierzone zadania

•  dyspozycyjności czasowej

•   wysokiej kultury osobistej

•   dobrej organizacji czasu pracy

•   podstawowej obsługi komputera (Excel, Word)

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku:

•   obsługa klienta

•   praca na programie sprzedażowym oraz obsługa terminala i kasy fiskalnej

•   przyjmowanie dostaw

•   bieżące dbanie o wizerunek sklepu

•   wykonywanie podstawowych prac przy komputerze

•  wykonywanie poleceń przełożonego

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania poprzez portal olx.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysłanie swojego CV jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 750678131