2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sucha Beskidzka
Dodane Dzisiaj o 10:35

Sprzedawca na Stacji Paliw

Wynagrodzenie

4 200 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sucha Beskidzka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Stacja paliw Moya w Suchej Beskidzkiej zatrudni pracownika na stanowisku:

Pracownik Obsługi Klienta (kasjer-sprzedawca)

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • uśmiech i komunikatywność

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w weekendy/święta

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zadania:

  • obsługa klientów zgodnie z standardami obowiązującymi w sieci MOYA

  • obsługa systemu kasowego (Kasjer-Sprzedawca)

  • aktywna sprzedaż towarów

  • dbanie o ekspozycje asortymentu

  • dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

Gwarantujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się punkcie handlowym - umowa o pracę pełny etat

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia przygotowujące do stanowiska pracy

  • zniżki pracownicze

  • zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Kontakt emailem lub pod numerem telefonu 51*****52. CV można zostawiać również w budynku stacji.

Lokalizacja

Sucha Beskidzka,

Małopolskie

Małopolskie, Sucha Beskidzka
ID: 666913163