2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Proszowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca na Stacji Paliw BP PROSZOWICE

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Proszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia prawie 500 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

Obowiązki:

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi naszych Klientów,

  • promowanie produktów,

  • dbałość o estetykę i porządek na stacji,

  • przyjmowanie dostaw.

Wymagania:

  • uczciwość i odpowiedzialność,

  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • zaangażowanie w swoja pracę.

Oferujemy:

  • praca w systemie zmianowym 12h( dzień/noc),

  • szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę/umowę zlecenie

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • dodatkowo płatne święta,

  • profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia m.in. e-learningowe),

  • dodatkowe benefity dla pracowników: m.in. karta sportowa.

Wszystkim Kandydatom uczestniczącym w procesach rekrutacyjnych gwarantujemy pełną poufność, dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Prosimy o aplikację poprzez portal OLX.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MAGTRANS Sp. z o. o. z siedzibą w Busku-Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 116. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja(małpa)magtrans.eu lub telefonicznie +48 41 370 46 00.

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 707016558