2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pruszków
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca na Stacji Paliw MOYA Pruszków

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW MOYA

Miejsce pracy: Warsztatowa 8

Województwo: Mazowieckie     miasto/ miejscowość: Pruszków

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,

  • możliwości zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w oparciu o standardy MOYA,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym, pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju,

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,

·        elastyczne godziny pracy,

Opis stanowiska:

·      profesjonalna obsługa klienta przy kasie i w bistro,

·      przyjmowanie i rozkładanie dostaw,

·      dbanie o czystość i estetykę sklepu i obiektu,

·      aktywne uczestniczenie w aktualnych promocjach produktowych, kampaniach reklamowych, loteriach.

Wymagania:

·        umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,

·        komunikatywność, zaangażowanie, sumienność,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Zainteresowane osoby proszone są kontakt telefoniczny: 72*******52

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 756577352