2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca na stoisku Karcher w Karolince Opole

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Karcher Center Arttag w Opolu

Poszukujemy do naszego zespołu osób, które będą mogły pracować z nami w soboty oraz w niedziele handlowe. Godziny pracy od 9 do 21, w niedziele handlowe od 9 do 20. Praca zmianowa.

Praca jest interesująca i zapewnia kontakt z ludźmi.

Zadania : sprzedaż urządzeń Karcher i doradztwo techniczne związane z urządzeniami Karcher.

Oferujemy prowizję od sprzedaży.

Miejscem pracy jest nowo otwarty punkt w CH Karolinka w Opolu.

Oczekujemy chęci do pracy i miłego usposobienia. Praca nie ma charakteru chwilowego. Szukamy pracowników na dłuższy okres.

Pełne przeszkolenie.

Zachęcamy do współpracy studentów oraz osoby, które szukają dodatkowej pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 903785906