2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca Nike (Athlete)

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubisz pracować w zespole? Chcesz być częścią najlepszej marki sportowej na świecie?

Fox NSP Europe, spółka należąca do Fox Group, jest partnerem operacyjnym marki Nike w Europie. Rozwijając się tak dynamicznie, ciągle poszukujemy entuzjastów sportu, którzy zechcą pracować w jednym z naszych sklepów Nike.

Nasi Sprzedawcy to nasz pierwszy kontakt z klientami. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom każdy klient może poczuć się u nas jak w domu.

Dołącz do Nas i poczuj energię Nike!

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zespołu który pracuje dla najbardziej pożądanej marki na świecie. Spraw, aby zakupy były dla klienta niecodziennym doświadczenim, które spowoduje że będzie chciał do nas wrocić. Udzielaj fachowej rady i pomocy, dzięki czemu Twoja indywidalna sprzedaż będzie dobrze wynagradzana. Dbaj o wyglad sklepu oraz ułożenie towaru tak, aby stał się on wizytówką Nike.

Nasze wymagania

Masz doświadczenie w obsłudze klienta i potrafisz pracować w zespole? Interesujesz sie sportem i znasz język angielski na poziomie umożliwiajacym komunikację, DOŁACZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Tutaj praca, pasja i dobra zabawa mogą połaczyć się w jeden ZGRANY TEAM!

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub zlecenie

  • Super lokalizacje w centrach handlowych

  • Opiekę medyczną

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia umożliwiające rozwój

  • Uniform Nike

  • Zniżki na nasze produkty

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Dodatkową płatną przerwę w pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909172856