2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Sącz
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca Nowy Sącz, piekarnia-cukiernia.

Wynagrodzenie

3 900 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

SPRZEDAWCA/EKSPEDIENTKA

Miejsce pracy: Nowy Sącz Galeria Trzy Korony, stoisko przy Kaufland

Zadania:

– obsługa klientów sklepu piekarniczo cukierniczego

– dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów

– zamawianie towaru

Wymagania:

– uprzejmość i entuzjazm do pracy, praca w systemie zmianowym ( w przedziale godz 7-21)

– mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pracę u lidera branży

– pracę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy:

1) o zapoznanie się z Klauzula informacyjna Proces Rekrutacji Strusinianka zamieszczonej na www.strusinianka.pl zakładka RODO. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z zapoznaniem się z Klauzulą oraz akceptacją jej zapisów.

2) o przesyłanie aplikacji na adres: . W tytule wiadomości proszę zamieścić: SPRZEDAWCA Nowy Sącz

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 756187477