2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Łazarz
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca Office Shoes Galeria Avenida Poznań

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Zatrudnimy na stanowisku sprzedawca energiczną i sympatyczną osobę do pracy na cały etat w sklepie Office Shoes w galerii Avenida!

Godziny pracy: Grafik jest elastyczny, zależny od potrzeb sklepu (praca również w weekendy!)

Obowiązki:

- Obsługa kasy i terminala płatniczego

- Profesjonalna obsługa klienta

- Przyjmowanie i układanie dostaw

- Współpraca z zespołem w osiąganiu celów sprzedażowych

Wymagania:

- Dyspozycyjność w weekendy i w tygdoniu

-Zaangażowanie w wykonywaną pracę

-Język angielski w stopniu komunikatywnym

- Pozytywne podejście i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

- Umiejętność pracy w zespole

- Chęć nabywania nowych umiejętności

Oferujemy:

- Elastyczny grafik

- 27,70brutto/h + system premiowy

- Zniżki pracownicze po okresie próbnym na nasze obuwie oraz akcesoria (-30%)

- Pracę w przyjaznym środowisku

-Bon bożonarodzeniowy

Jeżeli jesteś zainteresowany/na prześlij nam swoje CV! :)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Shoebox Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 904096433