2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mysłowice
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca / operator vendingowy / magazynier

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

NTG FOOD sp. z o.o. prowadząca działalność w branży automatów samosprzedających (vendingowych) w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie + premie w zależności od wypracowanych wyników i zaangażowania

·        możliwość rozwoju zawodowego (nie wymagamy doświadczenia lecz chęci do pracy)

·        umowę o pracę

·        niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

·        pracę w młodym i zgranym zespole

·        praca na terenie Mysłowic i okolic (ok. 40 km)

Obowiązki:

·        codzienne zatowarowywanie automatów w miejscach instalacji

·        realizowanie założonych planów sprzedażowych

·        drobne naprawy techniczne i bieżący serwis automatów

·        dbanie o czystość i porządek

·        wsłuchiwanie się w sugestie klientów

·        kontrolowanie stanów towarów i pilnowanie terminów przydatności do spożycia produktów

·        inne prace magazynowe

Wymagania:

·        prawo jazdy kat. B

·        dążenie do zakładanych celów i targetów

·        odpowiedzialność, uczciwość i sumienność

·        pracowitość, samodzielność i dyspozycyjność

·        zainteresowanie i chęć do pracy w nowoczesnej branży automatów samosprzedających

·        komunikatywność

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez opcję aplikuj w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 916567283