2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bydgoszcz
Dodane 19 kwietnia 2024

sprzedawca-Organic Farma Zdrowia -Faktoria

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Aktualnie poszukujemy pracownika w Bydgoszczy na stanowisku sprzedawca. Praca na cały etat.

Obowiązki:

  • praca w zgranym zespole, w którym liczy się profesjonalna obsługa klienta, zaangażowanie, samodzielność.
  • Osoby odpowiedzialnej za powierzone jej zadania
  • obsługa urządzeń typowych dla sklepu (kasa, waga itp.)
  • przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw.
  • w pełni dyspozycyjną

Oferujemy:

  • umowę o pracę/zlecenie
  • możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania:

  • książeczka sanitarna
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 670083522