2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca / pracownik sklepu - zmiana nocna

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sieć Piekarnii poszukuje odpowiedzialnych pracowników do wykonywania obowiązków podczas zmian nocnych . Do zadań należą: utrzymanie porządku w piekarni, przyjęcie towaru, wyłożenie go według przyjętych standardów, zadanie raportu z ośmiogodzinnego czasu pracy 21:00-5:00. Przekazanie zmiany kolejnej zmianie. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, jasne i uczciwe zasady współpracy.

Lokalizacja Katowice Ochojec

Jakie będą Twoje zadania: · szybka i staranna obsługa klientów, dbanie o uprzejmą obsługę klienta, ( obsługa w nocy z okienka ) · rozliczaniem powierzonej gotówki, · utrzymaniem estetycznego wyglądu sklepu, · wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję, · przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, · dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, · składanie zamówień, odbiór towarów.

Czego oczekujemy od Ciebie: · znajomości podstawowych zasad obsługi klienta, · energicznej i przyjaznej osobowości, · sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków, · umiejętności pracy w grupie, · doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, · aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Oferujemy: · umowę o pracę, bądź umowa zlecenie ( nie ma możliwośći pracy bez umowy ),system premiowy , strój firmowy 8 godzinny system pracy, .

Osoby zainteresowane proszę aplikować za pomocą OLX . Koniecznie załaczyć CV

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 901293456