2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kamień Pomorski
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca Projektant

Lokalizacja

Kamień Pomorski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zajmujemy się sprzedażą płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej. W naszej ofercie znajduje się: glazura, terakota, gresy, klinkiery, stopnice, dekoracje, listwy szklane, kleje do płytek, fugi oraz silikony itp.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów detalicznych
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywny udział w akcjach marketingowych
  • Przygotowanie dokumentacji sprzedażowej zgodnie ze standardami firmy
  • Ekspozycja produktów zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania:

  • Motywacja do bezpośredniej pracy z klientem
  • Gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Wykształcenie min. średnie
  • Zaangażowanie i kultura osobista

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w stabilnej, wielooddziałowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Wsparcie na start!!!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email  lub kontakt telefoniczny 50*****99

Lokalizacja

Kamień Pomorski,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kamień Pomorski
ID: 739438038