2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zabrze
Justyna Pietras
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca Regatta Polska Zabrze Platan

Wynagrodzenie

4 520 - 4 720 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

REGATTA-POLSKA Sp. z o.o.

Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży angielskiej marki Regatta Great Outdoors.

Naszą ideą jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Regatta jest dostępna w ponad siedemdziesięciu krajach świata. Kilkukrotnie otrzymała prestiżową Queen's Awards for Enterprise (Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości). Jest to oficjalna nagroda na rynku brytyjskim, przyznawana corocznie od 1965 roku firmom i organizacjom handlowym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji i rozwoju handlu międzynarodowego.

Do grupy Regatta należą także marki Regatta Professional, Craghoppers, Dare2b i Hawkshead.

W Polsce prowadzimy sprzedaż w kilkudziesięciu lokalizacjach.

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: Sklep Regatta w CH Platan Zabrze

Zakres obowiązków:

  • aktywna obsługa klienta

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbanie o wygląd i wystrój sklepu zgodną z naszą polityką Visual Merchandasingu

  • budowanie pozytywnych relacji z klientem

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z klientem

  • zaangażowania i pracowitości

  • sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • optymizmu, energii i uśmiechu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie sprzedażowe uzależnione od wyników sklepu

  • odzież służbową w każdym sezonie

  • atrakcyjne rabaty dla pracowników

  • szkolenia sprzedażowe

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość wykupienia karty sportowo-rozrywkowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 912193010