2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Czyżyny
Venezia
Dodane Dzisiaj o 12:06

Sprzedawca - salon VENEZIA C.H.M1 Kraków

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z branży obuwniczej - VENEZIA.

Jeśli interesujesz się modą, jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz bezpośredni kontakt z klientem i pracę w zespole, zgłoś się do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: VENEZIA C.H.M1 Kraków

Wymiary pracy: niepełny etat

Typ umowy: umowa zlecenie

Zakres Obowiązków:

·       Profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o najwyższe standardy,

·       Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie,

·       Obsługa programu sprzedaży, przyjmowanie dostaw,  zwrotów oraz reklamacji,

·       Dbałość o ekspozycję produktów we współpracy z Działem VM,

·       Dbałość o estetyczny wygląd salonu,

·       Udział w inwentaryzacjach salonu.

Wybranym osobom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia ze sprzedaży i obsługi Klienta

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 910545238