2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca - Selectshop Stary Browar

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

PRACA W SELECTSHOP

RABATY / KORZYŚCI / ŚWIETNI LUDZIE / ZABAWA

SELECTSHOP - Oferuje niecodzienne oryginalne swobodne miejsce pracy, w którym będąc zaangażowanym i energicznym możesz rozwijać i budować pasjonującą karierę.

Zapewniamy wyjątkowe miejsce pracy, w którym podobnie myślące osoby, mogą się rozwijać i stawiać sobie wyzwania aby odnieść sukces, uczyć się, rywalizować i bawić się przy tym na nowe sposoby :)

Nasi klienci przychodzą za każdym razem oczekując spójnego doświadczenia.

Dajemy naszym pracownikom możliwość łączenia się z naszymi markami poprzez rabaty na produkty, udział w sponsorowanych imprezach i wydarzeniach.

Znajdź pracę w SELECTSHOP i złóż CV

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca

Poznań - Stary Browar

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba z zajawką na streetwear

Zakres obowiązków:

- Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

- Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

- Dbanie o wizerunek salonu poprzez realizację zadań VM

- Zapewnienie odpowiedniego zatowarowania sklepu

- Analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

- Regularne raportowanie i współpraca z centralą firmy

- Dbałość o zabezpieczenie mienia firmy (odpowiedzialność materialna)

Poszukujemy osób:

- z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży

- dobrze zorganizowanych

- posiadających umiejętności w sferze VM

- ze znajomością branży streetwear i skate

- potrafiących dążyć do realizacji celów

- posiadających doświadczenie w realizacji zamówień on-line

- przejawiających własną inicjatywę, kreatywnych

- posiadających udokumentowane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w branży odzieżowej lub pokrewnej

Oferujemy:

- Zniżki pracownicze

- Outfity pracownicze

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Możliwość awansu w młodej i rozwijającej się firmie

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selectshop sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 682606444