2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pabianice
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca Sklep Alkoholowy Pabianice, ul. 20Stycznia

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer - sprzedawca do naszego sklepu na terenie Pabianice.

Sklep Alkoholowy Kangur:

Pabianice, ul. 20Stycznia 60

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę / umowę zlecenie

  • Pensję zasadniczą (godzinową) oraz indywidualną premię

  • Konkursy sprzedażowe rozliczane grantami

  • Ciekawe szkolenia produktowe i kursy

  • Miłą atmosferę i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole

OCZEKUJEMY/ZADANIA:

  • Obsługi Klienta zgodnie z standardami firmy

  • Fachowego doradztwa w zakresie doboru produktów

  • Zaangażowania w realizację planów sprzedażowych

  • Dbanie o wizerunek sklepu

  • Przyjmowanie dostaw towarów handlowych

  • Ekspozycja towarów handlowych

  • Rozliczenie sprzedaży

POSZUKUJEMY

  • Ludzi komunikatywnych o wysokim poziomie kultury osobistej, rzetelnych i zaangażowanych

  • Pozytywnie nastawionych na pracę

  • Dyspozycyjności

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 666050407