2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca sklep Blumiś 22-27,7-38 zł/h na rękę+premie OPORÓW

Wynagrodzenie

27,70 - 48 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników do sklepu spożywczego Blumiś na poniższej lokalizacji:

1) ul. Chachaja (okolice ul.Awicenny, Oporów)

Poszukujemy pracowników zarówno do pracy na cały etat, jak i w niepełnym wymiarze godzin, mile widziane osoby uczące się.

Sklep czynny są w godzinach od 6 - 23 od poniedziałku do soboty oraz od 9 -23 w niedziele i Święta.

Praca w systemie zmianowym: I zmiana 6.00/7.00 - 15.00, II zmiana 14.30 - 23.00.

Stawka godzinowa netto (na rękę) wynosi:

·        27,7 zł netto/godz. dla osoby uczącej się poniżej 26 roku życia

·        22 zł netto/godz. dla pozostałych osób

·        38 zł netto/godz. w dni niehandlowe (niedzele, Święta)

Dodatkowo premie uznaniowe w każdym miesiącu (zależna od zaangażowania i ilości wypracowanych godzin).

Zakres obowiązków:

·        obsługa kasy fiskalnej

·        dokładanie towaru

·        obsługa klienta

·        dbanie o czystość i porządek na sklepie

Wymagania:

·        dyspozycyjność

·        badanie do celów sanitarno - epidemiologicznych

·        mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym

·        mile widziane osoby uczące się

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910355745