2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ursynów
Dodane Dzisiaj o 11:27

Sprzedawca (sklep i bistro koreańskie)

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy sprzedawców do nowo otwartego sklepu/bistro koreańskiego na Ursynowie (Fort Służew).

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towaru, przjmowanie dostaw, wydawanie dań bistro, pomoc w kuchni.

Nasze oczekiwania: znajomość obsługi kasy fiskalnej i oprogramowania sprzedażowego, znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość orientalnych artykułów spożywczych, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, chęć do nauki.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Nadgodziny ekstra płatne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 907920039