2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kielce
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca - sklep Lewiatan w Kielcach

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy osoby do pracy jako Sprzedawca w markecie Lewiatan w Kielcach.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i układanie towaru sklepie

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Rozliczanie gotówki

  • Dbałość o jakość i ekspozycję towaru zgodnie ze standardami firmy

  • Sprzątanie sklepu

  • Zamawianie towaru

    Nasze wymagania

  • rzetelność i uczciwość

  • punktualność, odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie w handlu

  • chęć nauki i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparci o umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym

  • możliwość rozwoju zawodowego i o 3 220,00 zł/netto + premia uznaniowa + dodatek stażowy

    Cv prosimy przesyłać przez olx lub osobiście do sklepu w Kielcach przy ul. Paska 6 Zatrudniamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 855883258