2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Złotoryja
Dodane 28 marca 2024

Sprzedawca - sklep rolniczy O/Złotoryja

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Osadkowski-Cebulski sp. z o. o.

Lokalizacja: Złotoryja

 Twój zakres obowiązków

·         Sprzedaż środków do produkcji rolnej oraz doradztwo w zakresie rolnictwa w sklepie stacjonarnym w Oddziale w Złotoryi

. Obsługa kasy fiskalnej

·       Dbanie i rozwijanie relacji z Klientami

Nasze wymagania

·         Wykształcenie rolnicze bądź pokrewne (techniczne, średnie lub wyższe)

·         Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

. Znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem.

. Obsługa auta do 3,5 tony

. Biegła obsługa komputera (exel,word)

Co oferujemy?

·         Umowa o pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Przyjazne środowisko pracy

·         Regularne spotkania na firmowych eventach

·         Prywatna opieka medyczna

·         Dofinansowanie nauki języków

·         Dofinansowanie szkoleń i kursów

·         Ubezpieczenie na życie

·         Kawa / herbata

·         Dodatkowe świadczenia socjalne

·         Dofinansowanie biletów do kina, teatru

 Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 908115548