2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
salewa-rekrutacja
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca Sklep Salewa Wrocław Galeria Wroclavia

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Lubisz góry? Twoją pasją są górskie wędrówki, a może górska wspinaczka?

Jeśli podzielasz Naszą zajawkę do gór i produktów najwyższej jakości zapraszamy do Naszego zespołu!

Jesteś osobą otwartą, lubisz doradzać innym, w naturalny sposób budujesz relację z klientem i szybko łapiesz kontakt z nowo poznanymi osobami? Czekamy właśnie na Ciebie! Jako zgrany zespół na pierwszym miejscu stawiamy współpracę i wzajemne wsparcie, szczególnie podczas sprzedaży. Liczymy, że to właśnie Ty wzbogacisz Naszą grupę swoją unikatową osobowością. Daj Sobie szansę na pracę z pozytywnymi ludźmi. Zaaplikuj, a sam się przekonasz jak super się z Nami pracuje.

Poszukujemy Doradcę Klienta do salonu SALEWA w galerii Wroclavia

Nasze wymagania:

Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, jedyne czego oczekujemy to Twoja chęć rozwoju, sympatia do gór/produktów górskich, komunikatywność, dopełnienie Naszego zespołu pozytywną energią.

Twoimi głównymi zadaniami będą:

- Profesjonalna obsługa zgodna ze standardami Naszej Firmy,

- Współtworzenie zaangażowanego zespołu,

- Dbanie o wygląd sklepu i dostępność produktów,

- Efektywna realizacja planów sprzedażowych,

- Warunkiem koniecznym jest komunikatywność i otwartość na ludzi, musisz lubić ludzi by budować z klientami długofalową relację

Co zyskujesz?

- Pracę w młodym zespole, w przyjaznej  atmosferze,

- Elastyczny grafik, Kierownik sklepu zawsze stara się dopasować go do potrzeb swojego zespołu,

- Wynagrodzenie podstawowe, oraz atrakcyjny system premiowy,

- Odzież pracowniczą,

-Świetnie dobrany zespół, który się uzupełnia wiedzą i doświadczeniem.

W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 855606514