2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ostrzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca sklep z odzieżą używaną U SOWY Ostrzeszów

Wynagrodzenie

4 550 - 4 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Witamy serdecznie na naszym ogłoszeniu o sprzedawcę, pracownika sklepu.

Aktualnie poszukujemy pracownika sprzedawcy na pełen etat.

Na początku coś o nas , jesteśmy firmą z Polski z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim na polskim rynku działamy od 2012 r. Zajmujemy się handlem odzieży używanej mamy sieć sklepów na rynku . Nasza firma jest także importerem odzieży używanej do innych krajów gł. Afryki .

Praca w sklepie U SOWY w Ostrzeszowie

Coś ekstra:

• atrakcyjne dodatki motywacyjne, bony okazjonalne

• ścieżka rozwoju – wyjdziemy Ci naprzeciw

• szkolenie oraz wprowadzenie w pracę przez kierownika sklepu, pracujemy w fajnym zespole

Wspólne cele i zadania :

*obsługa klientów na stosiku sprzedaży oraz stanowiska kasowego

• przygotowanie asortymentu,wykładanie towaru na magazynie , oraz jego prezentacja manekiny ,strony internetowe

• czystość i sprzedaż – idą ze sobą w parze ,

• wsparcie klienta w poszukiwaniu modowych inspiracji

• kropka nad „i” przy kasie, czyli sprzedaż komplementarna

• elastyczność - gotowość do podjęcia pracy zmianowej (rano/popołudnie) i w weekendy

Nasze oczekiwania: Pozytywne nastawienie. Umiejętność pracy w zespole. Gotowość do pracy także wieczornej i w weekendy- soboty, niedziele handlowe. .Wynagrodzenie 4650 zł brutto - umowa zlecenie . Godziny jak w 3/4 etatu

Wymagania? Wystarczy Twoje zaangażowanie!

Ogłoszenie to tylko słowa, a my chcemy porozmawiać. Poznajmy się :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem platformy OLX. Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sowex-textiles Sp. z o.o dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłość.

Zobacz kandydatów

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 911861711