2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bełchatów
Dodane 03 kwietnia 2024

Sprzedawca - Sklep Żabka

Wynagrodzenie

4 242 - 4 442 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie „Żabka” na os. Słoneczne w Bełchatowie.

Oczekujemy zaangażowania, uczciwości, punktualności i gotowości do pracy w systemie zmianowym (5.30-14.30/14.30-23.30).

Konieczne jest posiadanie lub chęć wyrobienia orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska).

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż i dosprzedaż produktów

  • obsługa klientów według standardów firmy

  • budowanie długotrwałych relacji z klientem

  • wykładanie towaru

  • dbanie o czystość i wizerunek miejsca pracy według wytycznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie + premię uznaniową

  • miłą atmosferę

  • elastyczny grafik

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • możliwość awansu

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 909315798