2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Suchanino
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca Stacja Paliw MOL

Wynagrodzenie

29 - 38 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Suchanino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracowników do pracy na stanowisko kasjer - sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS/MOL

PODSTAWOWE ZADANIA:

  • Obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami,

  • Aktywna sprzedaż towarów i usług w oparciu o system kasowy,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,

  • Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych i konkursach,

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów,

  • Realizacja celów sprzedażowych

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – również w niedziele, święta i zmiany „nocne”,

  • Uczciwość i odpowiedzialność,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad,

  • Kultura osobista i życzliwość,

  • Dyspozycyjność,

  • Obsługa klientów wg standardów

OFERUJEMY:

  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta i niedzielę wolne od handlu,

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedażowych,

  • Zniżki na paliwo oraz produkty gastronomiczne,

  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Nagrody finansowe za pozyskiwanie klientów do programu Lotos Biznes,

  • Nagrody finansowe w konkursach sprzedażowych

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Suchanino
ID: 900771337