2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Brwinów
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca - Stacja Paliw MOL Mop Brwinów Północ

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brwinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Podmiot zarządzający Stacją Paliw MOL 814 Mop Brwinów Północ poszukuje osoby na

stanowisko Sprzedawca.

Stawka za etat 4550 brutto + premia uzależniona od wyników sprzedaży - średnio 400-500 zł przy przepracowanych 14 zmianach po 12h, w niedziele niehandlowe i święta w godzinach 10-22 dodatek 5 zł do każdej godziny, dodatek za pracę w porze nocnej. Możliwość uzyskania również innych nagród finansowych.

Na umowie zlecenie stawka 27,7/h brutto + wypracowana premia.

Zatrudnimy również osoby do sprzątania i towarowania sklepu, przygotowywania gastronomi.

Stacja znajduję się w ciągu autostrady A2 pomiędzy Pruszkowem a Grodziskiem Mazowieckim, istnieje możliwość dojazdu od strony Brwinowa - ok 3km i Błonia ok 7km.

Oferujemy:

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

- stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

- dodatek za pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy, dodatek za prace w porze nocnej, premię regulaminową za frekwencję 300 zł/3miesiące, raz w roku świadczenie urlopowe 500 zł;

- opiekę medyczną Lux Med;

- rabat na paliwo;

- wypłaty zawsze w terminie;

- elastyczny grafik;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

- pracę w renomowanej firmie;

- możliwość rozwoju;

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta.

Wymagania:

- uczciwość i lojalność;

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym

- praca również na "noce";

- umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

- zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;

- kultura osobista;

- życzliwość;

- pozytywne nastawienie do ludzi;

Podstawowe zadania:

- fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w MOL Polska sp. z o.o.;

- obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

- dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów;

- dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Brwinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brwinów
ID: 694639953