2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Klimontów
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca Stacji paliw

Lokalizacja

Klimontów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Zakres obowiązków

·         Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

·         Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz na terenie stacji paliw

·         Udzielanie informacji dotyczących asortymentu i cen oferowanych produktów

·         Przygotowywanie produktów do sprzedaży (np. bułki, kanapki, kawy)

·         Otrzymywanie dostaw towarów i dbanie o ich prawidłowe ułożenie w magazynie

·         Zapewnienie dobrego kontaktu z klientami i udzielanie pomocy w razie potrzeby

Nasze wymagania

·         Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem

·         Kultura osobista i dbałość o pozytywne relacje z klientami

·         Dyspozycyjność i elastyczności w wykonywaniu obowiązków

Lokalizacja

Klimontów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Klimontów
ID: 868621793