2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starachowice
Dodane 16 maja 2024

Sprzedawca Starachowice

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zatrudnimy sprzedawcę do nowego firmowego sklepu mięsnego ZYCHOWICZ w STARACHOWICACH.

Praca na cały etat, w systemie zmianowym.

Obowiązki:

-obsługa klienta

-dbanie o ekspozycję towaru

-dbanie o czystość sklepu i stanowiska pracy

-składanie zamówień

Oferujemy

-szkolenia wdrażające na stanowisku pracy, wsparcie w pełnieniu obowiązków

-udział w szkoleniach sprzedażowych

-umowę o pracę i gwarantowany wzrost wynagrodzenia .

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 30 letnimi tradycjami -ciągły rozwój zawodowy.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 844544466