2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowa Iwiczna
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca / Starszy Sprzedawca - Armani - Designer Outlet Warszawa

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Iwiczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPRZEDAWCA / STARSZY SPRZEDAWCA

w sklepie Armani w Designer Outlet Warszawa w Piasecznie

OPIS STANOWISKA:

· Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami marki Armani

· Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów

· Utrzymywanie wysokiego standardu prezentacji towarów w sklepie

· Realizacja celów sprzedażowych i dbałość o doświadczenie zakupowe klientów

· Obsługa systemu kasowego, udział w przygotowaniu towaru do sprzedaży

NASZE OCZEKIWANIA:

· Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem

· Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientem

· Pasja do mody

· Umiejętność pracy w zespole

· Elastyczność i dostępność do pracy w godzinach otwarcia, w tym w weekendy

· Znajomość obsługi komputera

· Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

· Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

· Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

· System premiowy

· Możliwość dołączenia do programu MultiSport po okresie próbnym

· Możliwość rozwoju zawodowego

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Lokalizacja

Nowa Iwiczna,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Nowa Iwiczna
ID: 912660406