2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Mysłowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca - STOISKO MIĘSNE, EuroSklep - Brzezinka

Wynagrodzenie

4 800 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Sprzedawca – Stoisko mięsne

Miejsce pracy: Mysłowice ul. Reja 34a

Wymagania:

  • minimum wykształcenie zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku artykułów spożywczych,

  • gotowość do pracy w cyklu dwuzmianowym oraz w różne dni tygodnia,

  • sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

Zadania:

  • odpowiedzialność za całokształt funkcjonowania stoiska mięsnego,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • dbałość o estetyczny wygląd sklepu i właściwą ekspozycję towarów

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającym zespole,

  • szkolenia zawodowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Oferta dotyczy naszego sklepu sieci EuroSklep w Mysłowicach przy ul. M. Reja 34a

Osoby chętne zapraszam do przesyłania CV.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 757580315