2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Opole
Dodane 28 kwietnia 2024

Sprzedawca stoisko mięsne Ozimska Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zatrudnię sprzedawcę na stoisko mięsne do sklepu spożywczego w Opolu przy ul. Ozimskiej 22 na umowę o pracę. Praca zmianowa w dniach poniedziałek-sobota, zależnie od grafiku sklepu.

Wymagana znajomość języka polskiego. Konieczne posiadanie książeczki sanitarnej lub wyrobienie jej przed podjęciem pracy. Doświadczenie w handlu mile widziane.

Zadania:

  • wykładanie towaru i przyjmowanie dostaw

  • obsługa klienta

  • dbanie o ułożenie towaru i czystość

  • obsługa kasy

  • zamawianie towaru

  • dbanie o niski poziom strat

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie dodatkowe

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • podstawowy pakiet opieki medycznej

  • terminowość w wypłacie

Chętnych prosimy o przesyłanie CV. Po weryfikacji CV, rekruter umawia się na spotkania z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie aktualne

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 911064272