2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wałbrzych
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca – Stoisko mięsne w EUROSPAR

Wynagrodzenie

3 221 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Sprzedawca - Sklep ogólnospożywczy

Miejsce pracy: Wałbrzych – EUROSPAR w Galerii Victoria

Wymagania:

·       minimum wykształcenie zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku artykułów spożywczych,

  • gotowość do pracy w cyklu dwuzmianowym oraz w różne dni tygodnia,

  • sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

Zadania:

·        odpowiedzialność za całokształt funkcjonowania stoiska mięsnego,

·        zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

·        dbałość o estetyczny wygląd sklepu i właściwą ekspozycję towarów

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającym zespole,

  • szkolenia zawodowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biloxi Holdings sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jana Pawła II 27 danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Biloxi Holdings sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II nr 27 Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z realizacją niniejszej umowy. Jednocześnie ich niezbędność do prowadzenia współpracy jest postawą ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane aż do momentu ustania celu lub wygaśnięcia podstawy prawnej ich przetwarzania, także po zakończeniu współpracy. Dane będą udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, a innym podmiotom wyłącznie za Pani/Pana zgodą. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przeniesienia Danych Osobowych. Jest Pan/Pani uprawniony także aby wnieść skargę do właściwego organu w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych. Jednocześnie wskazujemy, że funkcję Inspektora Ochrony danych pełni Jacek Grabowski"

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 756840060