2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Małopolskie
  5. Franczyza / Własna firma - Kraków
  6. Franczyza / Własna firma - Dębniki
Dodane 27 maja 2024

Sprzedawca Vervy/Pracownik Obsługi Klienta na stacji PKN Orlen Kraków

Wynagrodzenie

4 550 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników do naszego zespołu na stację paliw PKN Orlen w Krakowie na stanowiska: Pracownik Obsługi Klienta i Sprzedawca Vervy.

Kogo szukamy?

Osoby otwartej, sumiennej, uczciwej, pracowitej, lubiącej kontakt z ludźmi i prace zespołową.

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa klienta przy stanowisku kasowym zgodnie ze standardami
  • dbanie o porządek w sklepie
  • dbanie o właściwie rozmieszczenie ekspozycji w sklepie
  • aktywna sprzedaż

Co oferujemy?

  • elastyczny grafik
  • umowę o prace
  • system premiowy
  • dodatki za niedziele i święta
  • stabilne zatrudnienie
  • prace w miłej atmosferze
  • darmowe szkolenia zgodnie z wymogami Orlenu
  • strój pracowniczy

Proszę o wysyłanie zgłoszeń przez OLX w razie pytań prosimy o kontakt.

Proszę o załączenie klauzuli CV RODO :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 714033031