2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szydłowiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca - w hurtowni Elektrycznej Podstawa + Premia

Lokalizacja

Szydłowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier, sprzedawca w hurtowni elektrycznej.

Oferujemy:

  • pracę w dobrych warunkach i w przyjaznej atmosferze

  • stałe zatrudnienie i długoterminową współpracę

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie i rozłożenie towaru

  • bieżąca obsługa klientów

  • wydawanie towaru

  • dostawy towaru

  • dbanie o czystość na magazynie

Oczekujemy

  • zaangażowanie i pracowitość

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość na pracę z klientem

  • co najmniej podstawowa znajomość produktów elektrycznych i elektrotechnicznych

  • mile widziane wykształcenie techniczne (ukończona szkoła zawodowa, technikum związanym z branżą elektrotechniczną lub/i elektroniczna

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • prawo jazdy kat.B

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem

tel_601_883_827

Lokalizacja

Szydłowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szydłowiec
ID: 904047807