2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grabówka
Dodane 11 maja 2024

Sprzedawca w hurtowni kwiatów sztucznych/ giełda kwiatowa

Lokalizacja

Częstochowa, Grabówka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię osobę do pracy na giełdzie kwiatowej (hurtowania sztucznych kwiatów). Praca od 4.00-11.00. Praca poniedziałek, środa, piątek. Możliwość zwiększenia ilości godzin.

Zakres obowiązków:

-obsługa klienta

-wykładanie towaru w miejscu sprzedaży

Osoba miła, kontaktowa, z wysoką kulturą osobistą, bezkonfliktowa, chętna do przyjmowania nowych wyzwań

Tylko osoby poszukujące, stałej długoterminowej pracy.

CV proszę wysłać na e-mail

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Grabówka
ID: 917346240