2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Oława
Dodane 05 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA w perfumerii stacjonarnej Glantier- Quick Park w Oławie

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Glantier zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wyrobów kosmetycznych poszukuje doświadczonego i kompetentnego sprzedawcy, który stanie się nieodzownym ekspertem w naszym Zespole w sklepie stacjonarnym w Centrum Handlowym QUICK PARK w Oławie. Jeśli posiadasz pasję do branży kosmetycznej, doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć poszerzania wiedzy w zakresie naszej marki, to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Centrum Handlowe QUICK PARK OŁAWA

Godziny pracy: praca zmianowa 8h/dzień (w godzinach 9:00-21:00, od pon- sob oraz niedziele handlowe)

Obowiązki:

  • Aktywne doradztwo Klientom w wyborze perfum, kosmetyków i innych produktów zgodnie z ich preferencjami i potrzebami

  • Tworzenie pozytywnych relacji z Klientami i budowanie ich lojalności poprzez indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta, dbając o wysoką jakość usług

  • Aktywne uczestnictwo w promocjach, kampaniach sprzedażowych i szkoleniach dotyczących produktów i technik sprzedażowych

  • Dbałość o wizerunek sklepu oraz eskpozycję produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziana branża kosmetyczna/perfumeryjna)

  • Wysoka kultura osobista

  • Wybitne umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami

  • Wiedza na temat marek i produktów w dziedzinie perfum i kosmetyków

  • Zdolność do skutecznego doradzania Klientom i identyfikowania ich potrzeb

  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w zakresie godzin pracy, w tym także w weekendy i święta (osoby które zakończyły okres edukacji)

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • opłacane przez firmę ubezpieczenie grupowe w ramach pakietu socjalnego (możliwość ubezpieczania członków rodziny)

  • dostęp i dofinansowanie do karty Multisport

  • opłacana przez firmę prywatna opieka zdrowotna

  • comiesięczny deputat pracowniczy, zniżki na produkty firmowe

  • umowa o pracę

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • pracę w kameralnym, zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • dofinansowaniu wypoczynku (wakacje pod gruszą)

  • imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 894470780