2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąb
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca w salonie Esque concept store Silesia City Center Katowice

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Miejsce pracy: Silesia City Center Katowice

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, osiągasz dobre wyniki w sprzedaży, jesteś osobą uśmiechniętą i lubisz modę to czekamy właśnie na Ciebie.

Zadania

* zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta zgodnie ze standardami marki

* realizacja planów sprzedażowych

* współpraca z całym zespołem w celu doskonalenia jakości obsługi

* dbanie o wizerunek i wygląd salon

Oczekujemy:

* zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów (warunek konieczny)

* doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej min. 2 lata (warunek konieczny)

* wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikatywność

* zainteresowanie modą i znajomość aktualnych trendów

* znajomość języka angielskiego (mile widziane)

Oferujemy:

* bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + system premiowy

* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

* elastyczne godziny pracy

* rabaty pracownicze na asortyment sklepu

* zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

* wsparcie na każdym etapie pracy

* przyjazną atmosferę pracy

Oferujemy pracę w wymiarze pełnego etatu (40 h/tyg.) w oparciu o umowę o pracę.

oraz

Oferujemy umowę zlecenie w wymiarze pracy połowy etatu.

Jeżeli jesteś Super Sprzedawcą, kochasz modę i jest ona twoją pasją dołącz do naszego zespołu sprzedaży Esque concept store w Silesia City Center. W zamian za to stworzymy dla Ciebie przyjazną atmosferę oraz docenimy Twoje starania.

Zapraszamy do aplikowania .

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 911919103