2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sieradz
Dodane 18 kwietnia 2024

sprzedawca w salonie HOMLA- Galeria Sieradzka

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: SPRZEDAWCA- W SALONIE HOMLA W GALERII SIERADZKIEJ. Poszukujemy 2 kandydatów (umowa o pracę i umowa zlecenie).

Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Utrzymanie porządku w sklepie

  • Wykładanie towaru

  • Aktywna obsługa klientów

  • Obsługa stanowiska kasowego

Nasze wymagania:

  • Chęć długotrwałej współpracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej

  • Nastawienie na realizację celów

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym (w przypadku umowy o pracę) lub umowę zlecenie

  • Miesięczne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Stały rabat na zakupy naszych produktów

  • Wsparcie przełożonego i kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby prosimy o składnie CV przez portal OLX lub osobiście w salonie HOMLA w Galerii Sieradzkiej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 912673571