2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA w Salonie odzieżowym– KATOWICE

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Firma NAL,  producent ekskluzywnej odzieży damskiej marki CATERINA zatrudni na stanowisko:

SPRZEDAWCA W Salonie odzieżowym – KATOWICE

Miejsce pracy:  SALON  w KATOWICACH, ul. 3-go Maja

Zakres zadań:

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy

  • Dbałość o wygląd i pełną ekspozycję produktów

  • Obsługa systemu kasowego

  • Przygotowywanie codziennych raportów sprzedaży

  • Przyjmowanie dostaw towaru

Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem

  • Uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta

  • Otwartość i komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Wysoka motywacja wewnętrzna

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

 Ø   Umowa o pracę – cały etat

Ø  Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

 Ø   Poznanie zaawansowanych standardów pracy w eksluzywnym salonie odzieżowym

 Ø   Miłą atmosferę w zgranym zespole

 Ø   Pakiet szkoleń

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909442626