2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piaseczno
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca w Salonie Optycznym

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eko Optyk to sieć salonów optycznych prowadzonych przez rodzinną firmę wykwalifikowanych i doświadczonych optyków i optometrystów. Wykonujemy badania, dobieramy odpowiednie soczewki i oprawki z szerokiej oferty najlepszych producentów.

Kogo poszukujemy?

Sprzedawcy

Czego oczekujemy:

*doświadczenia zawodowego

*wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych

*łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów

*umiejętności pracy w zespole

*dbania o wizerunek salonu

*wysokiej kultury osobistej

*optymizmu, inicjatywy

*dyspozycyjność

-Umiejętność przeprowadzania badania wzroku była by dodatkowym atutem-

Co oferujemy:

*umowę o pracę

*stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym

*dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne

*pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

*szkolenie niezbędne do podjęcia pracy na ww. stanowisku

*możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym

*rabaty pracownicze

Zakres obowiązków:

*obsługa klienta zgodnie z standardami obowiązującymi w firmie

*profesjonalne doradztwo i sprzedaż

*wzorowa organizacja czasu pracy

*realizacja założonych planów sprzedażowych

*dbałość o asortyment i salon

*rekomendowanie najlepszych rozwiązań dla Klienta

*przeprowadzanie badań wzroku będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 913775266