2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zabrze
Dodane 03 maja 2024

sprzedawca w salonie optycznym Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

OPIS

Jesteśmy salonem z wieloletnim doświadczeniem , obecnie poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta w salonie optycznym SunLoox w Zabrzu C.H.M1

Oferta skierowana zarówno do osób bez doświadczenia w branży jak i optyków, refrakcjonistów.

Wymagania:

  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie,

  • chęć nauki, wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane,

  • pozytywne nastawienie do klienta,

  • samodzielność - umiejętność organizacji pracy, pilnowania terminów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży, kontakcie z klientem,

  • znajomość branży optycznej ale nie jest to konieczność jeśli szybko się uczysz,

  • znajomość social mediów.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, chcielibyśmy nawiązać długookresową współpracę,

  • szkolenie,

  • wynagrodzenie w formie podstawy oraz premii sprzedażowej,

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów, wsparcie w procesie wyboru opraw oraz specjalistycznych szkieł okularowych,

  • dbanie o porządek w lokalu,

  • Jeśli jesteś zainteresowany/-a przedstawieniem nam swojej kandydatury, zachęcamy do wysłania aktualnego CV poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w ogłoszeniu z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Zabrze
ID: 892446188